O NÁS

Hľadáte ideálne a zároveň originálne kreatívne riešenie osvetlenia Vašich priestorov? Radi Vám poradíme a ukážeme , čo všetko sa v nich dá vykúzliť. Sme skúsení dizajnéri  svetla telom aj dušou. Sme AKL.

 

Spoločnosť AKLSvetlo pre nás nie je len elektromagnetické žiarenie, pre nás znamená oveľa viac. Svetlo je atmosféra. Médium. Nálada. Štýl. Zdroj energie aj pokoja. Vieme, že aj najluxusnejšie a najzaujímavejšie budovy, priestory či materiály dokážu úplne zaniknúť, ak nie sú správne osvetlené. Vďaka vhodnému osvetleniu aj nenáročne zariadené priestory môžu vyraziť dych. Svetlo vždy rozhodne o výsledku. To je to, čo nás na ňom najviac baví.

 

5 dôvodov prečo nechať návrh a realizáciu osvetlenia na odborníkov z AKL: 

1

Pomôžeme a poradíme. So svetlom pracujeme od roku 1999 a vieme o ňom viac ako ktokoľvek iný. Neustále sledujeme aktuálne trendy a novinky, pravidelne navštevujeme významné európske veľtrhy, odborné semináre, konferencie či workshopy u našich tuzemských alebo zahraničných partnerov.

2

Vytvoríme pre Vás profesionálne riešenie. Sme skúsení odborníci a maximálne flexibilní profíci. Máme za sebou stovky projektov, na ktoré sme hrdí. Na Slovensku dlhodobo a pravidelne spolupracujeme s najlepšími odborníkmi z oblasti elektrotechniky alebo konzultujeme s našimi priateľmi z Katedry Elektroenergetiky a Fakulty architektúry.

3

Postaráme sa o všetko. Vieme, že Váš čas je vzácny, preto ponúkame kompletný servis: poradenstvo, návrh a projekciu, dodávku svietidiel a taktiež ich montáž a servis.4

Pracujeme efektívne. Vytvárame inovatívne a kreatívne riešenia, ktoré splnia Vaše predstavy z pohľadu kvality, dizajnu a aj finančných možností.5

Na výsledok budete pyšný. Naša práca nás baví - každý projekt riešime individuálne, na kľúč, s maximálnym nasadením a radosťou. Tak, aby boli s výsledným riešením všetci spokojní. Vy aj my.